skip to Main Content
Sizde Hemen Guek iptv Bayisi Olun, Kaliteli İçeriklerden Yararlanın, Bayilerimize Özel Kampanyalarımız, Güncel Bayilik Panelleri

BAYİMİZ OLMAK
Sizler de sunduğumuz hizmetlerin yaygınlaşmasında yeni üye kitlesine ulaşmamızda GUEKİPTV.COM iş ortağı olabileceğinizi unutmayın! Bu sayede ek bir gelir elde edebilir ve hizmet verebilirsiniz.

KULLANIM VE BAŞVURU DETAYLARI
Kurallarımıza uyduğunuz ve saygı duyduğunuz sürece sizleri de iş ortağımız olarak görmekten memnuniyet duyacağımızı unutmayın!

KULLANICI AÇARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Bayilik panelinizden kullanıcı oluştururken ü,ç,ğ,ş,ı,j,ö harflerini ve özel karakter kullanmamalısınız kullanıcınızı aktif ettikten sonra bu harfleri veya özel karakterler eklediyseniz sorun yaşanabilir düzeltmeniz için sistem sahibine başvurmalısınız.

ÜCRETLENDİRME
Yaptığınız satışlar kredi sistemi ile panelinizden hesaplanmaktadır.

Bayilik ücreti bir defaya mahsus 3000₺’dir.
Bundan sonraki gönderimlerinizde 1₺ karşılığında 1 Kredi alırsınız.
Örneğin; 500₺ kredi alır iseniz bayilik panelinize 500 kredi tanımlanacaktır.

Size ait bir panel verilir ve kendi müşterilerinizi kendiniz açıp, kendiniz yönetirsiniz.
Örneğin; hesabınızda 800 krediniz var ise 10 adet 1 yıllık üyelik satışı yapabilirsiniz.

BAYİLİK ŞARTLARIMIZ

Guek IPTV bünyesi altında BAYİLİK hesabı oluşturmak veya mevcut Bayilik hesabınızı devam ettirmek için yönetmeliğimiz aşağıdaki gibidir.

1) Bayilik Hesabı açılabilmesi için 3000 TL bayilik ücreti alınır.

2) Yeni Bayi veya Mevcut Bayi farketmeksizin, tüm bayilerimizin her ay en az 1000 TL kredi yüklemeleri gerekmektedir.

3)1 ay boyunca hiçbir şekilde kredi yüklemeyen veya 2 ay üst üste aylık 500 TL altında kredi yükleyen bayilerin bayilik hesapları sistem tarafından kapatılacaktır.

4) Hesabı kapatılmış olan bayilerin, tekrar bayiliğini açtırabilmesi için 3000 TL ücret ödemeleri gerekmektedir. Tekrar açma talebinde bulunmayan bayiler, hesapları kapatıldıktan 1 ay sonra tekrar açılmamak üzere silinir.

5) Hesabında var olan tüm kullanıcıların mağduriyet yaşamaması için ise sistemin ana havuzuna aktarılacaktır.

Bayilerimize tanıdığımız ayrıcalıklar;

a) Windows Uygulama

b) Android Uygulama

c) Web TV Hizmeti

Ek Ücrete Tabii Olan Hizmetlerimiz;

1) DNS Tanımlama (20 Euro)

2) IPTV’ye özel Websitesi tasarlama (400 Euro)

ÜYELİK PAKETLERİ
Her bayimiz için geçerli olan standart üyelik paketleri aşağıdaki gibidir.

1 SAAT TEST NORMAL ( 0 Kredi )
3 SAAT TEST NORMAL ( 0 Kredi )
12 SAAT TEST NORMAL ( 0 Kredi )

24 SAAT TEST NORMAL ( 0 Kredi )
1 AY FULL PAKET -> NORMAL ( 10 Kredi )
3 AY FULL PAKET -> NORMAL ( 30 Kredi )

6 AY FULL PAKET -> NORMAL ( 40 Kredi )
12 AY FULL PAKET -> NORMAL ( 80 Kredi )
24 AY FULL PAKET -> NORMAL ( 130 Kredi )

Bayi panelinizden bir kullanıcı hesabı oluşturduğunuzda yukarıdaki paketlerden birini seçmelisiniz. TEST paketlerimiz tamamen ücretsizdir herhangi bir kredi kesintisi olmayacaktır. Seçtiğiniz diğer paketlerin ücreti bayi kredinizden düşecektir.

 

BAYİLİK PANELİ
Bayimiz olduktan sonra GUEKİPTV.COM müşterilerinizi oluşturmanız için bayi panel girişi bilgilerini sizinle paylaşacaktır. Bayi Panelinizden yapabileceğiniz birçok işlem bulunmaktadır. Kullanıcı oluşturmak, Yönetmek, İstatistikler, Cihazlara uygun yükleme dosyaları gibi birçok işlemi sistem yöneticisi olarak gerçekleştirebilirsiniz. Etki alanınız kendi oluşturduğunuz müşteriler için geçerlidir. Her bayimizin kendine özel bir yönetim paneli bulunmaktadır.

DNS ADRESİ NEDİR ?

DNS adresi panelinizden m3u dosyası indirmek istediğinizde sizin belirlediğiniz bir dns adresi ile dosyalarınızı indirebilirsiniz ve kanal linkleriniz sizin belirlediğiniz DNS ile yüklenebilir. DNS adresi bayilerimiz için oldukça uygun bir seçenektir. Bu seçenekten her yeni ve eski bayilerimiz istediği zaman yararlanabilmektedir. Bizim tarafımızdan karşılanan DNS adres hakkınız sadece bir’dir.

BAYİLİK FORMUNU NEDEN DOLDURMALIYIM ?

Aşağıdaki bayilik formumuzu bayilik paketimizin ödeme işlemlerini tamamladıktan sonra doldurmanız gerekmektedir doldurduğunuz form ile bayilik paneliniz sistemimizden aktif edilecektir. Aktif edilen panelinizi kullanabilmek için sürekli güncellenen BAYİLİK KULLANIM TALİMATLARI sayfamızı okumanızı rica etmekteyiz sayfamızın şifresi sadece bayilerimize verilebilmektedir.

Bayilik kullanım talimatları için sağdaki butona basabilirsiniz bayilik kullanım talimatlarına ulaşmak için bayimiz olmalısınız sayfanın giriş şifresi bayilik alımınızdan sonra verilecektir

BAYİLİK İŞLEMLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR - BAYİLİK

Test paketlerimiz ÜYELİK PAKETLERİ makalemizde belirtilmiştir. Paket kredi fiyatlarımız sıfır’dır. Herhangi bir test paketimizi açtığınızda kredinizden hiç bir eksilme olmayacaktır.

Panelinize eklenen DNS adresiniz sadece M3U ve diğer dosya türleri ve kanal linki uzantısına otomatik tanımlanabilmektedir. Panelinizde bulunan DNS adresinize web sitesi kurulumamaktadır. Bu durumda web sayfası kurmak istediğiniz sitenizin DNS adresi farklı olmalıdır

Bayilik ödeme işlemlerinizden sonra bayilik giriş formumuzda bulunan kullanıcı adı seçeneği bayilik panelinizde girişiniz için kullanılacaktır. Kullanıcı adınızı hiç bir özel şifre belirleyi sayfalardan şifrelememenizi tavsiye etmekteyiz. Kullanıcı adınızı sadece sizin belirlemenizi tavsiye etmekteyiz. Belirlediğiniz kullanıcı adı ile bayilik giriş formumuzu doldurabilirsiniz.

Bayilik panellerimizde bulunan MAİN PAGE sayfası sayesinde bayilerimize özel kampanyalar ve buna benzer bildirimlerden yararlanabilmektedir. Ayrıca MAİN PAGE sayfasında bulunan web portal, windows uygulama ve android uygulama indirme linkleri ve giriş linkleri belirtilmiştir istediğiniz zaman MAİN PAGE sayfamızdaki bilgilerden bayilerimiz yararlanabilmektedir.

Bayilik sistemimize size eklediğimiz krediler ve açtığınız kullanıcıların kredi logları sistemlerimizde tutulmaktadır. Ayrıca bayilik panelinizden sadece size ait kredi loglarınızı takip edebilirsiniz.

Back To Top